Rewitalizacja części boiska w Karlinku i animacja połączona z otwarciem sali wiejskiej
10 / 07 / 2020 | Michał | wyświetleń: 225

Przedmiotem inwestycji jest budowa piłkochwytu na częściowo zrewitalizowanym terenie rekreacyjno – sportowym w Karlinku. Inwestycja dopełnia budowę sali wiejskiej. Teren pod inwestycję został częściowo przygotowany przez mieszkańców, którym zależy na powstaniu nowoczesnego terenu w centrum wsi, Który nie tylko poprawi estetykę wsi, ale również możliwości wspólnego spędzenia czasu wolnego.


Powstanie boiska to w całości inicjatywa mieszkańców Karlinka zebrani wokół lidera, którym jest Janusz Lachowicz. W późniejszych latach to właśnie mieszkańcy będą odpowiedzialni za utrzymanie porządku w okolicy.

Planowane jest również oficjalne zakończenie inwestycji połączone z oficjalnym otwarcie sali wiejskiej w Karlinku.


Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że poza Karlinem, powstające w Karlinku boisko będzie jedynym miejscem gdzie można będzie zagrać w piłkę siatkową.


Inwestycja realizowana w ramach projektu w ramach projektu: „Rewitalizacja części boiska w Karlinku i animacja połączona z otwarciem sali wiejskiej”.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020.

Operatorem programu jest Koszalińska Agencja Rozwoju Regionalnego.

Przedsięwzięcie zostało zrealizowane dzięki staraniom członków społeczności lokalnej.

 

grafika
Wyślij link mailem
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ
04 / 08 / 2020 | Michał
grafika