Ogólnopolska rywalizacja o „Puchar Rowerowej Stolicy Polski 2021”
15 / 04 / 2021 | Michał | wyświetleń: 312

Lubisz rowerowe wycieczki? Jeździsz na rowerze dla zdrowia lub przyjemności ? Pobierz darmową aplikację i spraw aby to Karlino stało się Rowerową Stolicą Polski 2021!

Ścieżka rowerowa w Karlinie.

Tegoroczna, trzecia rywalizacja o tytuł Rowerowej Stolicy Polski odbywać się będzie w dniach 1-30 czerwca 2021 r. W zmaganiach mogą wziąć udział wszyscy, którzy jeżdżą na rowerze i są posiadaczem telefonu komórkowego.
Trzeba tylko pobrać darmową aplikację Aktywne Miasta i wybrać miasto, dla którego chce się zbierać kilometry.

Link do pobrania aplikacji dla systemu Android znajduje się TUTAJ, dla systemu IOS znajduje się TUTAJ.

"Rowerowa Stolica Polski" to rywalizacja, w której udział bierze kilkadziesiąt miast z całej Polski. W rywalizacji w liczbie pokonywanych na rowerze kilometrów przez mieszkańców miast biorących udział w akcji, może wziąć udział każdy.

Ścieżka rowerowa w Karlinie.

Celem projektu jest przede wszystkim propagowanie aktywnego wypoczynku, promocja turystyki rowerowej, promocja jazdy rowerem, jako alternatywnego środka transportu oraz wdrażanie idei smart city w miastach.

Szczegółowe informacje dotyczące akcji, regulaminu aplikacji i rywalizacji, pozostałych uczestników a także ranking miast, będzie można znaleźć na stronie internetowej www.rowerowastolicapolski.pl.

Grafika Rowerowej Stolicy Polski.

grafika
Wyślij link mailem
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ