Oferta pracy - konserwator
09 / 06 / 2021 | Michał | wyświetleń: 116

STOWARZYSZENIE SOS WIOSKI DZIECIĘCE W POLSCE to organizacja dobroczynna, której celem jest pomoc opuszczonym i osieroconym dzieciom oraz podejmowanie działań umacniających rodziny zagrożone rozpadem. W swojej pracy kierujemy się zasadami Polityki Ochrony Dziecka i naszym kodeksem etycznym. Wykorzystując międzynarodowe doświadczenie Stowarzyszenie realizuje z powodzeniem swoją misję w Polsce już od ponad 35 lat.

Poszukujemy osoby na stanowisko: KONSERWATOR

Miejsce pracy: Karlino (rekrutacja online)

Konserwator jest odpowiedzialny za stan techniczny obiektów i urządzeń znajdujących się na terenie Programu SOS Wiosek Dziecięcych Karlino oraz prowadzenie systematycznych napraw i usuwanie usterek w zakresie elektrycznym, mechanicznym, wodno-kanalizacyjnym, c.o., klimatyzacji i wentylacji.

Zadania szczegółowe:

  • prowadzenie systematycznej konserwacji, usuwanie usterek oraz dokonywanie bieżących napraw i drobnych remontów
  • dokonywanie zakupów niezbędnych materiałów
  • wykonywanie prac hydraulicznych, stolarskich i ślusarskich
  • udział w komisjach dokonujących przeglądów technicznych
    • dbanie o właściwe zabezpieczenie majątku placówki przed pożarem, włamaniem, kradzieżą i dewastacją
    • kierowanie pojazdami służbowymi podczas nieobecności kierowcy
    • pielęgnacja trawników, krzewów, drzew na terenie placówki
    • dbanie o estetyczny wygląd dróg, chodników i terenów zielonych placówki
    • pomoc w organizacji uroczystości i spotkań na terenie placówki poprzez ustawianie sprzętu nagłaśniającego, stołów konferencyjnych

Wymagania:

  • wykształcenie średnie, techniczne lub zawodowe
  • doświadczenie w pracach konserwatorskich i ogrodniczych
  • umiejętność wykonania drobnych napraw i konserwacji
  • prawo jazdy kat B
  • samodzielność w realizacji zadań
  • dobra organizacja czasu
  • niekaralność

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Pakiet socjalny w ramach ZFŚS
  • Możliwość nauki/ doskonalenia języka angielskiego/ niemieckiego
  • Możliwość dofinansowania do prywatnej opieki medycznej
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego
  • Dzień wolny z okazji urodzin

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania CV do dnia 18.06.2021 roku poprzez stronę: wioskisos.org lub na maila

Informacje o naszej organizacji znajdziesz na stronie wioskisos.org

Prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przez mnie danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji obecnie prowadzonej przez Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce w Polsce z siedzibą w Warszawie przy ul. Niedźwiedzia 39 ( 02-737 Warszawa) przez okres kolejnych 6 miesięcy. Zgodę można w każdym czasie cofnąć. Cofnięta zgoda pozostaje bez wpływu na wcześniejsze przetwarzanie danych osobowych dokonane na podstawie tej zgody.”

Jeśli wyraża Pan/Pani zgodę na udział w innych procesach rekrutacyjnych, prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przez mnie danych osobowych w celu realizacji przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce w Polsce z siedzibą w Warszawie przy ul. Niedźwiedzia 39 ( 02-737 Warszawa) przez okres kolejnych 12 miesięcy. Zgodę można w każdym czasie cofnąć. Cofnięta zgoda pozostaje bez wpływu na wcześniejsze przetwarzanie danych osobowych dokonane na podstawie tej zgody.”

Administratorem Twoich danych osobowych jest Stowarzyszenie „SOS Wioski Dziecięce w Polsce” z siedzibą w Warszawie (02-737), ul. Niedźwiedzia 39, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000056901, NIP: 5261033254, REGON: 012102926. Z treścią naszej Polityki Prywatności możesz zapoznać się na stronie https://wioskisos.org/polityka-prywatnosci/

Odbiorcą Twoich danych osobowych mogą być nasi podwykonawcy – dostawcy usług i systemów teleinformatycznych, kurierzy, prawnicy itd. Podczas procesu rekrutacyjnego korzystamy z Microsoft 365, w związku z tym Twoje dane osobowe są przekazywane do firmy Microsoft Corporation. Dane są przekazywane przez Microsoft do państw trzecich na podstawie standardowych klauzul umownych wydanych przez Komisję Europejską. Zasady przetwarzania danych osobowych przez Microsoft dostępne są pod linkiem: https://privacy.microsoft.com/pl-pl/privacystatement

Informujemy, że możemy przekazywać Twoje dane osobowe poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG), m.in. do USA. W związku z przekazywaniem Twoich danych osobowych poza EOG zadbaliśmy o to, aby nasi dostawcy dawali gwarancje wysokiego stopnia ochrony danych osobowych. Gwarancje te wynikają w szczególności ze zobowiązania do stosowania standardowych klauzul umownych przyjętych przez Komisję UE lub uczestnictwa w programie „Tarcza Prywatności” (Privacy Shield), ustanowionym na mocy decyzji wykonawczej Komisji (UE) 2016/1250 z dnia 12 lipca 2016 r. w sprawie adekwatności ochrony zapewnianej przez Tarczę Prywatności UE-USA.

W każdej chwili przysługuje Pani/Panu prawo do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych, kontaktując się z nami pod adresem  Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

grafika
Wyślij link mailem
PDF
WYPOWIEDZ
SIĘ