Trwają prace nad rozbudową ścieżek rowerowych w Gminie Karlino
29 / 07 / 2021 | Michał | wyświetleń: 529
Belka logotypów projektowych.
 
Inwestycja dotycząca rozbudowy ściezek rowerowych w gminie Karlino będzie się składać z 3 powiązanych ze sobą etapów obejmujących:
1) Budowa drogi rowerowej na odcinku od granicy Gmin Karlino-Dygowo poprzez m. Mierzyn i m. Daszewo do Drogi Wojewódzkiej nr 163 długości ok.6,7km;
2) Budowa drogi rowerowej na odcinku od granicy Gmin Karlino-Dygowo do istniejącej drogi rowerowej w kierunku m. Lubiechowo długości ok. 2,9km;
3) Budowa obiektu Bike&Ride w Karlinie przy ul. Dworcowej –1szt.oraz budowa stanowisk postojowych w wybudowanych obiektach Bike&Ride.
 
Zdjęcie prac przy budowie ściezki.
Zdjęcie prac przy budowie ściezki.

Firmy będące wykonawcami realizowanej w gminie Karlino inwestycji to przedsiębiorstwa Robót Inżynieryjnych „PRIN” Jacka Zadki oraz F.H.U. SAVI-POL Zbigniewa Sawickiego.

Planowana wartość inwestycji – 7 519 044,01 zł
Wartość dofinansowania - 3 857 214,88 zł
 
Zdjęcie prac przy budowie ściezki.
 
Projekt nr RPZP.02.03.00-32-0008/17: Budowa drogi rowerowej odcinek od granicy z Gminą Dygowo w m. Mierzyn do istniejącej drogi rowerowej w pasie drogi wojewódzkiej nr 163 oraz odcinek od granicy z Gminą Dygowo w m. Czerwięcino do istniejącej drogi rowerowej w m. Lubiechowo. Oś Priorytetowa RPZP.02.00.00 Gospodarka niskoemisyjna. Działanie RPZP.02.03.00 Zrównoważona multimodalna mobilność miejska i działania adaptacyjne łagodzące zmiany klimatu w ramach Strategii ZIT dla Koszalińsko-Kołobrzesko-Białogardzkiego Obszaru Funkcjonalnego.
Belka logotypów projektowych.
Zdjęcie prac przy budowie ściezki.
Zdjęcie prac przy budowie ściezki.
grafika
Wyślij link mailem
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ