Umowy podpisane - Granty Sołeckie 2021 dla Karlinka i Garnków z gminy Karlino !
27 / 07 / 2021 | Michał | wyświetleń: 917

27.07.2021 w Urzędzie Miejskim w Karlinie odbyło się uroczyste podpisanie umów na realizację projektów 2 zwycięskich sołectw z gminy Karlino, które wygrały w konkursie Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego pn. „Granty Sołeckie 2021”.

To już piąta edycja konkursu, który spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem wśród sołectw z  województwa zachodniopomorskiego. Kapituła Konkursu oceniła nadesłane zgłoszenia i wyłoniła laureatów.

Podpisanie umowy.

Wśród najlepszych projektów w naszej Gminie znalazły się przedsięwzięcia planowane przez sołectwa Garnki i Karlinko. 

Podpisanie umowy.

Dzięki pozyskanym funduszom w Karlinku w ramach projektu „Bezpieczna zabawa” zostaną zamontowane kamery do monitoringu placu zabaw oraz zostanie zakupiona ławka edukacyjno-terenowa wraz ze stolikiem wyposażonym w plansze w zakresie edukacji ekologicznej.

Podpisanie umowy.

Podpisanie umowy.

W Garnkach wybudowany zostanie magazyno-warsztat, w którym będą przechowywane wszelkiego rodzaju narzędzia. Będzie to również doskonałe miejsce do majsterkowania oraz wspólnych napraw narzędzi i maszyn ogrodniczych.

Podpisanie umowy.

Każdy z nagrodzonych grantów otrzyma dotację w wysokości 10.000,00 zł.

Gratulujemy laureatom konkursu i czekamy na realizację projektów.

Celem konkursu było wyróżnienie sołectw, podejmujących wartościowe inicjatywy na rzecz lokalnej społeczności, czyli podnoszenie jakości i bezpieczeństwa życia mieszkańców, wzmacnianie udziału społeczności w podejmowaniu decyzji lokalnych. To także realizacja przedsięwzięć o charakterze kulturalnym, edukacyjnym, turystycznym i sportowym.

Podpisanie umowy.

Pełna lista rankingowa konkursu „Granty Sołeckie 2021” została opublikowania na stronie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego: www.grantysoleckie.wzp.pl

grafika
Wyślij link mailem
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ