Działasz lokalnie i masz pomysł na ciekawą inicjatywę ? Możesz zdobyć na nią 5 000 zł !!!
30 / 07 / 2021 | Michał | wyświetleń: 507

W czwartek popołudniu (29.07.2021) w auli Karlińskiego Ośrodka Kultury spotkali się społecznicy i działacze lokalnych środowisk, aby zdobyć informację na temat pozyskania środków finansowych na kolejne inicjatywy. Ekspert z Koszalińskiej Agencji Rozwoju Regionalnego przedstawił aktualna ofertę w postaci dotacji do 5000zł dla grup nieformalnych, organizacji pozarządowych, kół gospodyń wiejskich czy grup samopomocowych.

Spotkanie z animatorem KARR S.A.

Spotkanie z animatorem KARR S.A.

Zebrani dowiedzieli się na jakich zasadach uruchomiony zostanie nabór wniosków i jak poprawnie wypełnić wszystkie niezbędne dokumenty.

Pozyskane dofinansowania wzmocnią działania na rzecz społeczności lokalnych, mieszczące się w sferze pożytku publicznego a także pozwolą na lepszy start młodym organizacjom pozarządowym.

Spotkanie z animatorem KARR S.A.

Jeśli chcesz wiedzieć jak Ty możesz zdobyć grant na Twoją inicjatywę społeczna zgłoś się bezpośrednio do KARR. Wszystkie niezbędne informacje można znaleźć na stronie organizacji:

www.mikrodotacje-mil.karrsa.pl

lub poprzez kontakt z animatorem Koszalińskiej Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. p. Łukaszem Drążkiewiczem, tel. 515 416 890

Spotkanie z animatorem KARR S.A.

Spotkanie z animatorem KARR S.A.

grafika
Wyślij link mailem
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ