Szkoła w Karścinie - szkoła aktywna
02 / 10 / 2018 | Michał | wyświetleń: 607

Wrzesień w Szkole Podstawowej w Karścinie był bardzo aktywny. Po rozpoczęciu roku szkolnego z zapałem przystąpiliśmy do działania.


Rozpoczęliśmy kampanię przed wyborami władz Samorządu Uczniowskiego, na holu pojawiły się plakaty przedstawiające kandydatów. Wszyscy z niecierpliwością czekali na debatę i wybory, debata pozwoliła lepiej poznać kandydatów. Uczniowie zadawali pytania, chcieli znać szczegóły, nie wierzyli na słowo – prawdziwe wybory. W piątek wybraliśmy i mamy nowe władze SU.


To jednak nie wszystko. Obchodziliśmy Dzień Kropki, Dzień Przedszkolaka, Dzień Królika, Dzień Tabliczki Mnożenia, Dzień Głośnego Czytania i Dzień Chłopaka. Wszystkie te imprezy urozmaicają nasze przerwy (niestety na lekcjach ciężko pracujemy).


Klasy druga, trzecia i czwarta przygotowując się do realizacji innowacji „W drodze do Pacanowa” odwiedziła z Koziołkiem Matołkiem Muzeum w Karlinie, by poznać wystawę „Historia Polski według komiksu”.


Ponadto zbieramy kasztany i żołędzie dla zwierząt i zaczęliśmy przygotowania do obchodów 100. rocznicy odzyskania niepodległości. Zapraszamy do polubienia naszej strony na Facebooku.

Opiekun Samorządu Uczniowskiego

mgr Beata Sumińska


grafika
Wyślij link mailem
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ