WOŚP z rekordową kwotą w Karlinie
14 / 01 / 2019 | Magda | wyświetleń: 538

 

13.01.2019 mieszkańcy Karlina zjawili się tłumnie, żeby zagrać wspólnie w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Wspólna zabawa, występy, moc atrakcji przygotowanych w Homanit Arenie oraz licytacje przyczyniły się do pobicia karlińskiego rekordu.

W tym roku zebraliśmy 27043,19 zł.

 

Mieszkańcy naszej gminy pokazali, że chętnie pomagają.

 

Tegoroczną Orkiestrę otworzyła już tradycyjnie Orkiestra Dęta KOK, która rozgrzała publiczność zapraszając do wspólnego klaskania. Wystąpiły też tancerki z Crazy Step i Taneronek. Cudowne występy przedszkolaków otworzyły serduszka nie tylko wzruszonych rodziców i dziadków.

 

 

Nie zabrakło występów wokalnych. Dla  zebranych zaśpiewały dzieci ze szkoły podstawowej, sekcja wokalna KOK, Jolanta Marszał, Ania Koziak solo oraz z córkami.


 

Sceną zawładnęły również zespoły Oldboystars oraz ON –OFF.


 

Występy artystyczne były przeplatane ciekawymi licytacjami. Dużym zainteresowaniem cieszyła się tradycyjna już loteria fantowa oraz kawiarenka. Ogromna strefa zabaw dla dzieci ze ścianką wspinaczkową i malowaniem buziek zachęcały do zabawy – energii najmłodszym nie brakowało.

 

Pyszne ciasta same wpraszały się na talerze – kawiarenka pracowała pełną parą.

Główną wygraną w loterii fantowej był tablet. Seniorzy obsługujący loterię sprzedali wszystkie losy, co przekłada się na konkretną kwotę wsparcia WOŚP.

 

Dużą atrakcją były przejażdżki wozem strażackim oraz kolorowe warkoczyki, które znalazły się na głowach wielu młodych dam.

Imprezę poprowadził znany już w Karlinie duet dwóch Tomków – Tomasz Rusiecki z Tomkiem Napierajem sprawnie przeprowadzali licytacje, których w tym roku było wyjątkowo dużo. Tomek Napieraj dał się również, tym razem, poznać od strony wokalnej.

 

 

Gadżety na licytację w Karlinie przekazał również Dariusz Rosati, który aktywnie włączył się w pomaganie.

Rekord licytacji pobił wózek paletowy przekazany przez firmę KERAM Marka Andruszko, sprzedany za 750 zł. Podczas licytacji można było nabyć bardzo dużo ciekawych i unikalnych przedmiotów, od pamiątkowych piłek z autografami, przez stroje reprezentacji, koszulki mistrzów, rękodzieło, płyty, książki, obrazy, usługi fotograficzne, fryzjerskie i kosmetyczne, karnety na obiady i kebab, aż po fotele – jeden do biurka dla dziecka a drugi to fotel burmistrza –czyli unikalna możliwość poznania pracy włodarza Karlina.

XXVII finał WOŚP przejdzie do historii. Dzięki hojności mieszkańców Gminy Karlino zebrano kwotę 
27043,1 zł

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy swoimi datkami wsparli tę szczytną akcję oraz wszystkim zaangażowanym w organizację przedsięwzięcia. Dziękujemy, że byliście z nami i włączyliście się w tę wspaniałą akcję.

Bardzo dziękujemy darczyńcom zarówno przedmiotów na licytację, jak i na loterię.

 

grafika
Galerie:
grafika
17 / 01 / 2019
Joanna
Ilość fotografii: 33
Wyślij link mailem
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ