XXV Sportowy Turniej Miast i Gmin 2019
15 / 04 / 2019 | Michał | wyświetleń: 787


Krajowa Federacja Sportu dla Wszystkich od ponad dwudziestu lat organizuje kolejne ogólnopolskie edycje Sportowego Turnieju Miast i Gmin, od jedenastu lat rozgrywane w rozszerzonej formie w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich.

Serdecznie zapraszamy Gminy i Miasta do wzięcia udziału w tegorocznym jubileuszowym XXV Sportowym Turnieju Miast i Gmin 2019, który zostanie rozegrany w ramach XI Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich w dniach od 26 maja do 1 czerwca 2019r.

Gmina Karlino po raz kolejny włącza się do Turnieju i ponownie zapraszać będziemy Państwa na wiele imprez i spotkań rekreacyjno - sportowych. W roku ubiegłym w Kategorii gmin miejsko - wiejskich do 10 tys. mieszkańców uplasowaliśmy się na III miejscu w województwie.

Przygotowujemy jeden wspólny kalendarz eventów w naszej Gminie. Zainteresowane stowarzyszenia, kluby, firmy, osoby fizyczne, instytucje zapraszamy do współpracy.

Wszelkie przedsięwzięcia realizowane w /w/w terminie prosimy zgłaszać do 10.05.2019 na adres e-mail: .

Szczegółowe informacje - Homanit Arena - Regionalne Centrum Turystyki i Sportu w Karlinie - tel. 604 581 434. Zapraszamy.

Więcej na:  www.federacja.com.pl/site2/stmig-2019.html

grafika
Wyślij link mailem
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ