Gra terenowa „Tropem funduszy europejskich” - 10.05.2019r.
16 / 04 / 2019 | Magda | wyświetleń: 341

 

Gra terenowa „Tropem funduszy europejskich” - 10.05.2019r.

Do udziału w grze terenowej mogą zgłaszać się drużyny klasowe pod opieką nauczyciela lub inne  grupy zorganizowane (w przypadku osób niepełnoletnich wymagany jest minimum 1 dorosły opiekun). Zgłoszenia grup przyjmowane są pod nr tel. 94 311 35 09 (pon.- pt. 7:00- 15:00).

REGULAMIN

Zadaniem drużyn jest dotarcie do siedmiu punktów kontrolnych.

W poszczególnych punktach należy wykonać specjalne zadania umieszczone na kartkach.

Po rozwiązaniu zadań kartki z odpowiedziami należy oddać opiekunowi i przejść na przystań kajakową Wodnik w Karlinie (ul. Nadbrzeżna)

Wszyscy uczestnicy marszobiegu muszą poruszać się tylko i wyłącznie po chodnikach, a także bezwzględnie przestrzegać wszystkich zasad dotyczących ruchu drogowego.

Grupy mogą poruszać się po terenie wyłącznie pod opieką nauczycieli lub dorosłych opiekunów.

Wydarzenie jest otwarte dla wszystkich, a udział w nim jest bezpłatny.

Uczestnicy zaczynają zabawę na boisku przy Szkole Podstawowej w Karlinie (ul. Traugutta 2) i będą stopniowo wypuszczani w teren. Uczestnicy mogą wybrać dowolny sposób dotarcia do poszczególnych punktów, przy czym w każdym z nich decyduje zasada, że zadanie dostają kolejno docierające do punktu grupy.

Dla najlepszych przewidziano nagrody. W przypadku zdobycia tej samej liczby punktów będzie decydował czas, a gdy to nie rozstrzygnie o wygranej Organizator może przeprowadzić losowanie.

Dla wszystkich uczestników przewidziano ognisko z kiełbaskami.

grafika
Wyślij link mailem
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ