Skate park i minigolf
27 / 07 / 2016
grafika
Załączniki:

W 2006r. w ramach dofinansowania ze środków UE z Programu INTERREG III A w zielonej części Karlina, w pobliżu ogródków działkowych i Wioski Dziecięcej SOS w Karlinie powstał nowoczesny Skate Park z placem manewrowym do jazdy na deskorolkach i rolkach oraz plac z zespołem urządzeń, wyposażony w mini rampę ze spinem, dwa banki z routerami, grindbox, funbox z murkiem i ramką. i mini golf, składający się z 18 stanowisk : puste, trójkąty, „V”, podwójny próg, salto, waga, okno, pagórek, podwójny garb, wulkan, strzał, kąt prosty, labirynt, talerzyk, lejek, fala, ślimak, skok.

Poprzez wykorzystanie obiektu przez mieszkańców, turyści, dzieci i młodzież szkolna mogą wspólnie spędzać wolny czas, doznawać nowych przeżyć podczas wspólnych zabaw i czynnego odpoczynku. Skate park, jest miejscem, gdzie i amatorzy, i ci, którzy opanowali już jazdę na desce i rolkach mogą w wolnym czasie potrenować. Do tej pory jeździli na ulicach, po osiedlu, parku Teraz mają swój własny plac sportowy.

Zagospodarowanie parku turystycznego, jako uzupełniający element istniejących oraz planowanych do wykonania ścieżek pieszo-rowerowych, jest elementem prowadzonej polityki władz samorządowych Karlina, prowadzących do (przy wykorzystaniu walorów środowiskowo – krajobrazowych) stworzenia wizerunku Gminy, jako obszaru atrakcyjnego turystycznie, w którym dostęp do różnorodnej formy spędzenia wolnego czasu będzie optymalnie wykorzystany.

Cennik za korzystanie z minigolfa:

- wypożyczenie kija i piłeczki: 3 zł / osoba / godz.

- wypożyczenie kija i piłeczki w weekend (sobota-niedziela): 20 zł / osoba

Wyślij link mailem
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ